Divadlo v Koutech

Zveme Vás do divadla, na naší letní scénu na hřišti. Po loňském úspěchu budeme v letošním roce divadlo spolupořádat s přáteli z Úmyslovic.

Na co se můžeme těšit?

ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ

Svěží francouzská komedie o tom, jak snadné je narušit dlouholeté přátelství… aneb Co způsobí neopatrné zacházení s mobilem při cestě autem na návštěvu nejlepších přátel.

Pierre a Marie jedou za svými dlouholetými přáteli Charlesem a Carole, kteří žijí v půvabném venkovském domě. Cesta je dlouhá a Pierre s Marií si krátí čas svou oblíbenou zábavou – pomlouváním. Není těžké uhodnout, kdo je v centru jejich pozornosti a na kom nenechají nit suchou. Bohužel víc než drobným nedostatkem se ukáže nepatrný detail. Pierre nezamkl klávesnici na svém jinak úžasném mobilu a omylem vytočil číslo svých hostitelů. Charles a Carole díky tomu v přímém přenosu poslouchají vše to, co si o nich jejich nejlepší přátelé myslí… Jsou šokovaní a taky naštvaní.
Ačkoli by bylo jednodušší návštěvu zrušit, rozhodnou se, že si se svými „nejlepšími přáteli“ trochu pohrají. Bez servítek a ohledů využijí všech pravdivých i nepravdivých informací, které se o sobě dozvěděli, aby Pierrovi a Marii ukázali, že pomlouvat se opravdu nevyplácí! Výsledkem je samozřejmě skvělá zábava.

Komedie, která měla ve Francii premiéru v roce 2003, se nejen v zemi galského kohouta stále úspěšně hraje a herci i diváky je velmi oblíbená. Vždyť jenom v Paříži ji doposud vidělo přes milion diváků.

Hrají: Nela Boudová, Tereza Kostková, Bronislav Kotiš, Karel Zima. Občané Kout a Úmyslovic ve věku 60+ mají vstup zdarma, ostatní pak za 300,-Kč. Vstupenky obdržíte u nás v Koutech na úřadě. I občané ve věku 60+ si na OÚ pro své vstupenky musí dojít. Termín pro nákup vstupenek je od 16.5. do 14.6. do 14 hodin. Na místě již nebude možné vstupenku zakoupit.
[email-posts-subscribers namefield="YES" desc="PRO ODBĚR NOVINEK VYPLŇTE:" group="Public"]